• REKLAM
  • İLETİŞİM
 tarihli seansları görüntülüyorsunuz.

Adalet 3: Son - The Equalizer Filmi - Biletinial - The Equalizer 3

Tür:   Aksiyon   Gerilim   Korku   Suç   
Yönetmen: Antoine Fuqua 
Oyuncular: Denzel Washington   Dakota Fanning   David Denman   
Süre: 01:49

Şiddet ve Korku unsurları içerir. Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir. 16 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Adalet 3: Son - The Equalizer 3  adaleti sağlamak için acımasız geçmişinden gelen yeteneklerini kullanmak zorunda kalan eski hükümet ajanı Robert McCall'İn maceralarını konu ediyor. 2014 yapımı Adalet (The Equalizer) ve 2018 yapımı Adalet 2 (The Equalizer 2)'nin devamı olan flmin yönetmen koltuğunda Antoine Fuqua bulunuyor. 

Adalet 3: Son - The Equalizer 3 filminin oyuncuları: Filmin başrolünde Denzel Washington yer alıyor. Denzel Washington, serinin ilk filminden beri başrolde ve Robert McCall karakterini canlandırıyor.

Adalet 3: Son - The Equalizer 3 filminin konusu: Bir hükümet suikastçısı olan Robert McCall, ezilenlerin yanında olup, adaleti sağlamaya çalışarak teselli bulur. Suikastçı olarak çalıştığı hayatından vazgeçen Robert, geçmişinde yaptığı korkunç şeylerin yükünü taşır ve kendisini affetmek için çabalar. Sonunda Güney İtalya’da kendisini yeniden evinde hisseden Robert McCall, burada kendisine yeni bir dünya inşa etmeye çalışır. Ancak çok geçmeden yeni arkadaşlarının yerel mafyanın kontrolünün altında olduğunu öğrenir. Çok geçmeden olaylar tehlikeli bir hal alınca McCall, arkadaşlarını korumak için ipleri eline almak zorunda kalır.

Fragman için tıklayınız.