• REKLAM
  • İLETİŞİM
 tarihli seansları görüntülüyorsunuz.

Testere 10 - Saw X

Tür:   Korku   Suç   
Yönetmen: Kevin Greutert 
Oyuncular: Tobin Bell   Michael Beach   Synnøve Macody Lund   
Süre: 01:58

18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.Şiddet ve Korku unsurları içerir. Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir.

Testere 10 konusu: Ünlü korku serisi Testere'nin kronolojik olarak ilk filmiyle ikinci filmi arasında geçen olayları konu edinen yeni halkası Testere X (Saw X), Jigsaw'un kendi yöntemleriyle bir intikamın peşine düşmesini anlatıyor. Serinin 1. ve 2. filminin arasında yaşananları konu alan filmde, ilerlemiş bir kanser hastası olarak gördüğümüz John Kramer, deneysel ve çok riskli bir ameliyat için Meksika’ya doğru yola çıkar. Oysa kansere  tedavi amacıyla girdiği bu ameliyat tamamen düzmecedir ve en savunmasız anında dolandırılmıştır. Meşhur seri katil, yepyeni amacıyla en iyi yaptığı işe geri döner. Kendisini dolandıran sahtekârları benzersiz, delice ve usta işi tuzaklarıyla sınamaya başlar.

Testere 10 - Saw X Oyuncuları: Tobin Bell'in John Kramer(Jigsaw ) olarak geri döneceği "Testere 10"da (Saw X) ayrıca serinin eski yüzlerinden Shawnee Smith de Amanda Young rolüne geri dönüyor.